XVI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych

„Gąsienice i Podkowy” Borne Sulinowo

XVI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych "Gąsienice i Podkowy" Borne Sulinowo

MUZEUM ZLOTOWE

Przed nami XV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy” Borne Sulinowo – wydarzenie przyciągające każdego roku tysiące pasjonatów militariów, historii i techniki, chcących zobaczyć interesujące pokazy historyczne, prezentacje sprzętu wojskowego, poznać ciekawych ludzi, słowem – dobrze się bawić!

Chcemy, aby ten niezwykły, jubileuszowy Zlot, na długo pozostał w pamięci wszystkich zlotowiczów.
I tak narodził się intrygujący, a wręcz szalony pomysł! Na tych kilka dni Zlotu zamienimy dobrze znany wszystkim stary budynek magazynowy w przyciągające swoją niesamowitością Muzeum Zlotowe!!!

To właśnie tu będzie można obejrzeć rzadko spotykany sprzęt wojskowy, zobaczyć interesujące wystawy z najróżniejszych muzeów z całej Polski, wziąć udział w warsztatach, prezentacjach i pokazach, a także poznać ciekawe postaci, które chętnie przybliżą nam historię!

Muzeum Zlotowe stanie się nową atrakcją imprezy,
dostarczając zlotowiczom nowych przeżyć!
Takiego projektu nikt nigdy nie wykonał… będziemy pierwsi!

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

Jesteś pasjonatem, chcącym podzielić się swoją wiedzą? Kolekcjonujesz sprzęt wojskowy i chcesz go zaprezentować szerokiemu gronu? Działasz w muzeum i chcesz polecić nam wystawę godną zaprezentowania? Przyłącz się do nas i pomóż nam stworzyć Muzeum Zlotowe!!!

Muzeum Zlotowe jest nowatorskim projektem, przecierającym nieznane szlaki. To trudne wyzwanie wymaga zaangażowania licznych osób i jednostek, tak pasjonatów historii i militariów, jak i kolekcjonerów prywatnych oraz muzeów. Tylko od naszej współpracy zależeć będzie efekt końcowy! A jest o co walczyć – celem jest stworzenie niezwykłej, różnorodnej ekspozycji, która przyciągnąć może ponad 60 tys. widzów!!!

Chcesz wiedzieć więcej?
Obserwuj stronę Zlotu i naszego Facebooka!
Lub napisz do nas: muzeumzlotowe@gmail.com

Koordynator projektu
Andrzej Damian Borsuk

POBIERZ ULOTKĘ PROMOCYJNĄ